IELTS Progress Check Sınavları

 • IELTS Progress Check Sınavları

  IELTS sınavına hazır mısınız? IELTS deneme sınavlarımızla kendinizi test etme fırsatı!
  IELTS deneme sınavlarımız ile hem IELTS sınavına hazır olup olmadığınızı görme, hem de sizlere sunacağımız detaylı ve bireysel raporlarımız ve IELTS alanında uzmanlaşmış eğitim kadromuz ile kendinizi geliştirme ve sınava hazırlanma fırsatı yakalayın. Academic ve General olmak üzere 2 tür IELTS sınavı bulunmaktadır.
  Akademik IELTS İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim almak isteyen kişiler için, Genel IELTS İngilizce konuşulan ülkelerde çalışmak amacıyla veya aynı ülkelere göçmen olarak başvuruda bulunmak isteyenler için uygulanmaktadır.
  İhtiyacınıza göre IELTS Akademik ya da IELTS General İngilizce sınavlarından birini tercih edebilirsiniz. Her iki sınavında dinleme ve konuşma bölümleri aynıdır. Okuma ve yazma bölümlerinin içerikleri aldığınız sınavın IELTS Akademik ya da IELTS General olmasına göre değişir.
  Hazırlamış olduğumuz IELTS Progress Check sınavının sizler için kazanımları;
  IELTS sınavına girecek adaylar için hazırlamış olduğumuz deneme sınavları adayların öncelikle güçlü ve güçlendirilmesi gereken yanlarını görmelerini sağlayacaktır. Ayrıca sınavda uygulanan zaman süresine bağlı kalmanızı test etmiş olacaksınız.
  • Sınav atmosferini yaşatmak,
  • Sınav sürecinde istenilen beceri türlerinde deneyim kazanma fırsatı
  • Sınavda kullanılan süreyi pratik etme
  • Sınav sonunda eğitmenlerimizle sınav sonucunuzun değerlendirilmesi

  Daha fazla bilgi için exam@iec.com.tr adresine e-posta gönderebilirsiniz.

IELTS Progress Check