ONLİNE İNGİLİZCE KURSLAR

 • Online İngilizce Kurslar

  IEC ÇÖZÜM ODAKLI ONLINE İNGİLİZCE KURSLARI

  Yabancı dil bilmenin bireylerin global bir dünyaya açılması için en önemli gereksinim olduğu gerçeğini büyük filozof Wittgenstein ‘Dilimin sınırları dünyamın sınırları’ diyerek ifade etmiştir. Yabancı dil öğrenimi kendi kültürünü dünya kültürleriyle beraber özümseyen kişinin bakış açısını zenginleştirir. Dil öğrenme sürecini eğlenceli ve yaratıcı bir hale getirmek ise en modern yöntem, teknik ve yaklaşımlarla mümkündür.
  İnternational Exam Centre IEC sizler için hazırlamış olduğu online çözüm odaklı İngilizce kurslarıyla daha iyi bir kariyer, yurt dışında okuma isteği, IELTS-TOEFL sınavlarında başarı sağlamak, yurt dışı seyahatlerinde sorunsuz İngilizce konuşmak ve uzmanlaşmak istediğiniz herhangi bir alanda hizmet sunabilmek adına evinizden veya iş yerinizden sizlere ulaşarak eğitim hizmeti sunmaktadır. Yoğun iş ve eğitim temponuzda kurslara gitmeye veya kurs saatlerine uyum sağlamakta zorlanıyorsanız, IEC Online İngilizce kurslarımız ile ister evde olun ister ofiste, nerede olursanız olun size bulunduğunuz ortamda eğitim imkânı sağlıyoruz. A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar olan zengin içerikli online derslerimizle sizleri buluşturmak istiyoruz. Alanlarında uzman deneyimli kadromuz eşliğinde Online İngilizce Dil eğitimlerimiz ile ders programınızı dilediğiniz şekilde oluşturup, dilediğiniz gibi planlayabilirsiniz. İnternet olan her yerde gerek bilgisayarınızdan gerek tabletinizden zengin dijital içeriklerimize erişim sağlayabilirsiniz.

  Online Genel İngilizce : Teknoloji çağında online İngilizce eğitimlerimizi alanlarında uzman eğitmenler eşliğinde vermekteyiz. A1 seviyesinden C2 seviyesine kadar Okuma, Dinleme, Yazma, Konuşma becerilerinizi geliştirmeyi ve İngilizceyi sizin için hobi haline getirmeyi amaçlıyoruz.
  Konuşma Kursları: Günlük yaşamda konuşabileceğiniz pratikliği kazanmak, iş dünyasında aktif olarak sunum yapabilmek, Mesleki İngilizceyi etkin bir biçimde kullanabilmek, yazışmalarda gereken resmi dili oluşturabilmek ve tüm engelleri IEC Online Dil Kurslarımızla aşmanızı sağlıyoruz.
  Uluslararası sınavlarda çözüm odaklı Online Kurslar: IELTS ve TOEFL sınavlarında başarı sağlamak mı istiyorsunuz? Henüz istediğiniz başarıyı sağlayamadınız mı? Cevabınız “Evet!” ise IEC Online Dil Kurslarımız ile sınav tecrübelerine sahip kadromuz ve sınav formatlarına uygun anlatım sayesinde sınavlara hazırlanabilirsiniz. Eğitmenlerimiz Uluslararası sınav değerlendirme yetkisine sahip olmakla beraber alanlarında uzman öğretmenlerdir. Amacımız gireceğiniz sınavın tekniklerini öğrenmenizi ve gireceğiniz uluslararası sınavda başarılı olmanızı hedeflemekteyiz. Sertifika International Exam Centre, Uluslararası Sınav Merkezi GATEHOUSE AWARDS sınavlarının Türkiye’de tek yetkili sınav merkezidir Gatehouse Awards sertifikaları uluslararası geçerliliği olan ve tüm dünya ülkelerinde işverenler, eğitim kurumları, üniversiteler ve devlet daireleri tarafından kabul edilen sertifikalardır. Gatehouse Awards İngilizce dil sertifikası ile adaylar pek çok avantaj ve fırsat sahibi olurlar. Gatehouse Awards başarıyı tanımak ve tüm dünyadaki dil öğrenenleri ödüllendirmek için adaylara ve sınav merkezlerine kalitesi yüksek sınavlar ve mükemmel hizmet garantisi verir. Gatehouse Awards ESOL sınavları Birleşik Krallık Yeterlilik Çerçevesi ve öğrenenlerin yeterliliklerini tanımlamak için uluslararası geçerliliği olan Ortak Avrupa Dil Referans Çerçevesi (CEFR-Common European Framework of Reference) ile eşleştirilmiştir.

  IEC ulaşım bilgileri
  Online İngilizce kurslarımız ve diğer eğitimlerimiz için bizleri arayabilirsiniz.
  0212 356 56 50 exam@iec.com.tr