IEC ESOL Akademik Capital Exams

  • IEC ESOL Akademik Capital Exams

    Bu sınavlar, ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilerin ve aynı zamanda yetişkinlerin dil edinme süreçlerinde gelişimlerini takip etme ve yol haritalarını çizmeleri için tasarlanmıştır. 4 beceriyi ölçen IEC ESOL AKADEMİK sınavları, A2 Plus seviyesinden C1 seviyesine kadar hazırlanmış, dilin aktif kullanmına odaklı kazanımlar ile taçlandırılmıştır.
    Pratik İngilizce becerilerinin yanı sıra, okul ve iş hayatında kullanılabilecek güncel senaryoların bulunduğu
    IEC ESOL AKADEMİK SINAVLARI, bu kazanımlar doğrultusunda verilen detaylı geribildirim raporunun yanı sıra, yerel ve uluslararası alanda çeşitli devlet kuruluşları, şirketler ve eğitim kurumları tarafından kabul gören sertifikalar ile öğrencilerin dil özgeçmişinde yer almayı hedeflemektedir.
    Türkiye’de İngilizce ediniminin önemini bilen kaliteli eğitim kurumlarından her yıl yaklaşık 20.000 öğrenci IEC ESOL sınavlarına girmektedir. Sınavın stresten uzak, amaç değil bir araç olduğunu bilen International Exam Centre, öğrencilerin dil edinimine olan motivasyonlarını korumak, bu yolda adım adım geliştiklerini göstermek adına senede 2 kez sınavlarını gerçekleştirerek, saygın eğitim kurumlarının ve öğrencilerin her anında yanında olmakta, öğrencilerin dünya vatandaşı olmasındaki yolda onlarla beraber yürümekten gurur duymaktadır.